Yüksek kalitede , dönüşüm amaçlı yaratıcı grafikler tasarımında uzmanız . Satış hedefleri, abonelikler almak, markanızı veya hizmetlerinizi tanıtmak, teklifler veya promosyonlar oluşturmak, markanızın görünürlüğünü artırmak vb. için özel olarak tasarlanmış grafikler.

Hedef kitle üzerinde yeterli etki yaratmak ve reklama tıklamak için iletmek istediğiniz iletiyi görsel olarak kavramsallaştırıyoruz . Bunun için , cesur ve çekici tasarımlara sahip, aynı zamanda dikkatli tipografi ile etkili çağrı ve güçlü ve yaratıcı içerikli grafikler oluştururuz . Bu şekilde mesajı izleyicilerinize kısaca, basit ve doğru bir şekilde iletiriz.

GOOGLE REKLAMLARI İÇİN OPTİMİZE EDİLMİŞ GÖRSELLER

Her tasarımın benzersiz ve münhasır olmasını sağlamak için, bir program tarafından değil bir tasarımcı tarafından elle yapılan tamamen özelleştirilmiş şirket banner’ları geliştiriyoruz . Görselleri , her biri için net bir mesaj bırakarak, imajınız ve şirketinizin iletmek istediği değerler doğrultusunda tasarlıyoruz . Güven inşa etme ve izleyicilerle iyi bir izlenim oluşturma niyetiyle.

GOOGLE REKLAMLARI İÇİN OPTİMİZE EDİLMİŞ GÖRSELLER
GOOGLE REKLAMLARI İÇİN OPTİMİZE EDİLMİŞ GÖRSELLER

Görsellerinizin oluşturulmasında en uygun grafikleri kullanıyoruz , böylece iletmek istediğinize ve hedeflerinize uygun olacaklar. Kaliteyi kaybetmeden Google’a gerektiren 150 KB’ı aşmadan, farklı tasarımlara sahip, her platforma uygun görseller hazırlıyoruz.

Kullanıcının dikkatini çekmek için özel olarak oluşturulan ve reklamı tıklatarak, marka mesajını açık, basit ve görsel bir şekilde ileterek sona eren özgün ve profesyonel grafik tasarımları yapıyoruz .

Her durumda uygun segmentasyonu gerçekleştiririz ve grafiklerinizin dikkat çekmesi için , konulara, ilgi alanlarına, kitlelere vb. göre teklif vermek için en uygun yerleri seçeriz . 

DİJİTAL BANNERLAR

Banner’larımız için , görüntülemek istediğiniz içeriğe bağlı olarak en uygun olanı seçerek çoklu formatlar kullanıyoruz 

Hem ürünün hem de hizmetin hem de şirketinizin imajını vurgulamasını istediğimiz grafikler için JPG ve PNG kullanıyoruz . Bu formatlar, fotoğrafları, grafikleri, çizimleri, logoları vb. göstermek için mükemmeldir. 

Ancak grafiklerinizin daha dikkat çekici ve görsel olmasını istiyorsanız, animasyonları GIF formatlarında kullanabiliriz HTML biçimleriyle , hesabınıza veri beslemesine bağlayarak, kullanıcıya daha önce ilgilendiği ürünü göstermemize olanak tanıyan çok kişiselleştirilmiş afişler tasarlayabiliriz .

DİJİTAL BANNERLAR
DİJİTAL BANNERLAR

Ayrıca en iyi dönüşümü sağlayan 10 farklı boyut kullanıyoruz. Bu şekilde, reklamınızın Görüntülü Reklam Ağı’nın farklı web sitelerinde görünme şansını en iyi çözünürlükle arttırırız.

Bunun için şu boyutları kullanıyoruz: 300 × 250, 336 × 280, 200 × 200, 728 × 90, 300 × 600, 160 × 600, 468 × 60, 250 × 250, 120 × 600, 320 × 50

REKLAMLARINIZI NASIL YAPIYORUZ

Hedefimiz, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olurken, Görüntülü Reklam kampanyanızla maksimum karlılık elde etmektir. Bunu yapmak için, farklı stratejiler kullanıyoruz ve grafiklerin tasarımı için mesajınızı net ve görsel bir şekilde iletmeye yardımcı olacak birden fazla reklam öğesi yapıyoruz .

İnternet taraması sırasında ve web içinde kullanıcı davranışını göz önünde bulundurarak hem sektörün hem de rekabetin analizini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca, kampanyalarınızın performansını tam olarak göstermek ve daha hassas bir şekilde optimize etmek ve bölümlere ayırmak için tüm sonuçlarımızı birden fazla araç aracılığıyla ölçüyoruz.

Biz esas olarak, yaşa, cinsiyete, ilgi alanlarına, konulara, konumlara, anahtar kelimelere vb. göre bölümlere ayırarak yeni ve potansiyel müşterilere ulaşmaya odaklanıyoruz. 

Web sitenizle etkileşimde bulunan veya herhangi bir ürün veya hizmetinize ilgi gösteren kullanıcılara ulaşmak için dinamik yeniden pazarlama stratejileri kullanıyoruz . Bu stratejilerle, kullanıcılara uyarlanabilir bannerlar aracılığıyla , ilgilendikleri ürün veya hizmeti kullanarak, sadece tek bir tıklamayla satın alma yapmalarını sağlıyoruz.