Google reklamları ile işinizi büyütün

Google Aramalarında ve Haritalar’da sizin işletmenize benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yapılan tıklamalar veya yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

WEB SİTESİNE ZİYARETÇİ ÇEKİN

Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya e-posta listenizi büyütün.

TELEFONLA DAHA FAZLA ARAMA ALIN

Telefon numaralarınızı öne çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

İŞLETMENİZE ZİYARETLERİ ARTIRIN

Kullanıcıların firmanızı haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha çok müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

Kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında görünün

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

reklamlar google

İşletmenize uygun bir bütçe belirleyin

Hemen hemen her bütçe ile Google Ads’de reklam verebilirsiniz. Aylık bütçe sınırı belirleyin ve hiçbir zaman bu sınırın aşılmamasını sağlayın. Ayrıca, harcamalarınızı istediğiniz zaman duraklatabilir veya düzenleyebilirsiniz.

Doğru müşterileri bulmak için İzmir Google ile çalışın

izmir google logo

Akıllı ve kolay reklamlarımızla bütçenizi aşmadan daha alakalı müşterilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, işletmeniz için değerli olan daha fazla sonuç elde etmeniz için reklamlarınızı zamanla iyileştirmenize yardımcı olabiliriz.

Google reklamınızı hemen vermek için bizi arayın sizi bilgilendirelim.