İZMİR GOOGLE REKLAM AJANSI

20 YILLIK İNTERNET TEKNOLOJİLERİ TECRÜBESİ

Portakal Dijital Çözümler alanlarında uzman, alanlarında lisans eğitimlerini tamamlamış yazılımcılar, grafik tasarım uzmanları ve online pazarlama uzmanlarından oluşan Web ve mobil girişimcilerin projelerini hayata geçiren dinamik bir ekiptir. Uzman kadromuz geniş bir yelpazede birçok sektörün öncüsü firma ile çalışarak zaman için derin bir tecrübe kazanarak fark yaratmıştır.

Web Tasarım’da İzmir’in Lideri

Sektörel deneyimi ve örnek proje çalışmaları ile İzmir’in en iyi yazılım firmalarından biri olmuştur. Fütüristik düşünce, kişiselleştirilmiş dikkat ve özen, Sonuç odaklı yenilikçilik müşteri beklentisini aşan, yenilikçi, ve rekabetçi fiyat politikası ile size kurumsal bir kültür sunan Portakal Dijital Çözümler , bir yıl boyunca size destek vererek bir sonraki projenizi de hayata geçirecek en iddialı şirket olmayı arzular. Bu amaç ile grafik tasarım uzmanlarımız ve yazılımcılarımız büyük zevk ile çalışırlar.

 

1999’dan Beri Web Tabanlı Yazılım

Portakal Dijital Çözümler, 1999 yılından bu yana web tabanlı yazılımweb tasarım ve arama motoru optimizasyonu konularında hizmet vermektedir. Yazılım mühendisliği alanlarında en son teknolojiyi görsel sanat unsurları ve kolay ve anlaşılabilir kullanıcı arabirimi tasarımı ile birleştirerek müşterilerine interneti en etkin biçimde kullandırmayı amaç edinmiştir.

izmir google reklam ajansı
0
+
MÜŞTERİ
0
+
REKLAM PROJESİ
0
+
WEB TASARIM
0
MOBİL UYGULAMA