Markanızın imajını Instagram ile geliştirin

FARKINDALIĞI ARTTIRIN

İşletmenizle değerli ilişkiler kurmaya hazır olan milyarlarca tüketicinin dikkatini çekin.

İLGİ ÇEKİN

Tıklama ve yorumlar ve dikkat çeken güzel içeriklerle izleyicinizi meşgul edin ve kitlenizi genişletin.

DÖNÜŞÜMLERİNİZİ ARTTIRIN

İnternet üzerinden ürünlerini satın ve mağaza ziyaretlerini güvence altına alın.

Facebook'un küçük kardeşi artık çok küçük değil.

Nüfusun yalnızca% 35’i Instagram’da olmasına rağmen , onlar hala inanılmaz derecede meşgul bir grup. Bunların en az % 59’u günde bir kez platforma giriş yapıyor .

Daha da iyisi, Instagram kullanıcıları estetik açıdan hoş ise uygulamadaki iş içeriğine aldırış etmiyorlar; Aslında, kullanıcıların% 80’i en az bir işletmeyi takip ediyor .

Reklam verenler, yalnızca mobil biçimi nedeniyle Instagram’ı seviyorlar; bu, kullanıcıların % 100’ünün ekranda gördüklerine odaklandıkları anlamına geliyor.

instagram reklamları

Instagram reklamlarında iyi bir sonuç elde etmek için özel bir ekibe ihtiyacınız var

Facebook’a benzer şekilde Instagram, bir reklam oluşturmayı veya resim göndermeyi çok kolaylaştırır. Ancak Instagram içeriğinin potansiyelini yerine getirmesi özellikle zor.

Instagram, estetik çekiciliği ile bilinir, bu da çoğu kullanıcının ayırt edici bir göze sahip olduğu anlamına gelir.

Özel bir ekiple, markanız gerçek zamanlı iyileştirmeler için izlediğimiz ve gelecekteki stratejiler için sonuçları analiz ettikçe en son trendleri izleyen kaliteli içeriği üretmeye başlayabilir. Her iki kanalda da mükemmel olan Facebook ile kanallar arası reklamlar yayınlayabiliriz.

Instagram Reklam Hizmetlerimiz

Strateji oluşturmadan kampanya analizine kadar her şeyle, farkındalığı artırmak, değerlendirmek veya dönüşüm kazanmak olsun, Facebook seçiminizi gerçekleştirme hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacağız. Çevrimiçi trendleri sürekli araştırıyor, izliyor ve uyarlıyoruz.

ANALİTİK

Her kampanyanın nereye doğru gittiğini belirleyen ve sonuçta stratejinizi geliştiren öngörüleri elde etmek için veri izleme araçlarıyla çalışıyoruz.

HEDEF KİTLE

Kitlenizi tanımlayabilir ve değerlendirebilir, Facebook'un güçlü hedefleme yeteneklerini en iyi şekilde nasıl kullanabileceğinizi belirleyebiliriz.

STRATEJİ

Özellikle markanızın hedeflerine uygun, etkili bir Facebook pazarlama stratejisi oluşturabilir ve uygulayabiliriz.

İZLEME

Facebook sayfanızı ve kampanyalarınızı izleyebilir, fırsatları veya sorunları tanımlayabiliriz.

OPTİMİZASYON

Ücretli reklamlar, Facebook'ta erişimi arttırmanın ve çekiş kazanmanın en iyi yoludur. İşlemi biçim seçiminden son analize kadar çalıştırabilir, kampanyanızı tamamen optimize edebiliriz.

İÇERİK

İstediğiniz kitleyi büyüleyen düzenli güncellemeleri ve anında yayınlanan haberleri tasarlayabilir ve zamanlayabiliriz. Ayrıca, Sayfanızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabiliriz.

Google reklamınızı hemen vermek için bizi arayın sizi bilgilendirelim.