Facebook Reklamları ile İşinizi Geliştirin

FARKINDALIĞI ARTTIRIN

İşletmenizle değerli ilişkiler kurmaya hazır olan milyarlarca tüketicinin dikkatini çekin.

İLGİ ÇEKİN

Kitlenizi, paylaşımları, uygulama yüklemelerini öğrenerek alakalı içerikle kullanın ve yeni müşteriler edinin.

DÖNÜŞÜMLERİNİZİ ARTTIRIN

İnternet üzerinden ürünlerini satın ve mağaza ziyaretlerini güvence altına alın.

Dünyanın En Büyük Sosyal Ağı Facebook

Türklerin açık bir çoğunluğu Facebook kullanıcısı. Ve heyecan verici olan, sadece Türkiye’nin% 68’inin Facebook’ta olması değil – bir kısmı günde birkaç kez orada .

Bu kullanıcı kitlesi, içeriğinizi de görmekten çekinmez. Tüm sosyal ağlar içerisinde Facebook, kullanıcılar tarafından en alakalı ve ilginç reklamlara sahip olarak bilinir .

Herhangi bir bütçeye uygun bütçe ile, reklam kampanyalarının neredeyse tam olarak istediğiniz kişilere ulaşabileceğini bir reklam kampanyası büyük veya küçük tüm işletmeler için muhteşem bir seçimdir.

facebook reklamları

Facebook reklamlarında iyi bir sonuç elde etmek için özel bir ekibe ihtiyacınız var

Facebook’ta pazarlamaya başladıysanız, muhtemelen bir reklam oluşturmanın veya bir güncelleme göndermenin gerçekten kolay olduğunu fark etmişsinizdir. Muhtemelen bu içeriğin başarılı olması için gerçekten çok deneyimli olmanız gerektiğini farkettiniz.

Bunun için birçok nedeni vardır. Açıkçası, her sosyal site çok hızlı büyüyor ve ortalama pazarlamacıya yetişmek için çok fazla ürün ekliyor.

Ayrıca, markanızın büyümesini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm içeriğe odaklandığınızda, Facebook’taki yeni güncellemelerini yeterince hızlı öğrenemezsiniz. Kaçıracaklarınızın listesi uzadıkça uzuyor.

Tüm değişikliklere ayak uyduracak zamanınız olsa bile, muhtemelen benzersiz içerik oluşturma, A / B testi uygulama, kampanyalarınızı izleme ve optimize etme ve daha sonra sonuçları tamamen analiz etme zamanınız yoktur. Bizim size yardım edeceğimiz yer tamda orası.

Facebook Reklam Hizmetlerimiz

Strateji oluşturmadan kampanya analizine kadar her şeyle, farkındalığı artırmak, değerlendirmek veya dönüşüm kazanmak olsun, Facebook seçiminizi gerçekleştirme hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacağız. Çevrimiçi trendleri sürekli araştırıyor, izliyor ve uyarlıyoruz.

ANALİTİK

Her kampanyanın nereye doğru gittiğini belirleyen ve sonuçta stratejinizi geliştiren öngörüleri elde etmek için veri izleme araçlarıyla çalışıyoruz.

HEDEF KİTLE

Kitlenizi tanımlayabilir ve değerlendirebilir, Facebook'un güçlü hedefleme yeteneklerini en iyi şekilde nasıl kullanabileceğinizi belirleyebiliriz.

STRATEJİ

Özellikle markanızın hedeflerine uygun, etkili bir Facebook pazarlama stratejisi oluşturabilir ve uygulayabiliriz.

İZLEME

Facebook sayfanızı ve kampanyalarınızı izleyebilir, fırsatları veya sorunları tanımlayabiliriz.

OPTİMİZASYON

Ücretli reklamlar, Facebook'ta erişimi arttırmanın ve çekiş kazanmanın en iyi yoludur. İşlemi biçim seçiminden son analize kadar çalıştırabilir, kampanyanızı tamamen optimize edebiliriz.

İÇERİK

İstediğiniz kitleyi büyüleyen düzenli güncellemeleri ve anında yayınlanan haberleri tasarlayabilir ve zamanlayabiliriz. Ayrıca, Sayfanızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabiliriz.

Google reklamınızı hemen vermek için bizi arayın sizi bilgilendirelim.